Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 12/9/20 7:13 AM

Alpari Limited: przegląd spółki

0154e2b4 5adc 48f7 9547 c3ad119e5c29

By zdobyć sukces na międzynarodowym rynku walutowym, trader musi dobrze posługiwać się technikami technicznej i fundamentalnej analizy. Jednak to wciąż za mało. Bardzo ważne jest również, by wybrać wiarygodnego brokera Forex. Dzisiaj porozmawiamy o jednym z takich. Poniżej znajdziesz przegląd Alpari Limited broker. Opowiemy o jego zaletach i cechach.

Informacje podstawowe

Spółka „Alpari” powstała w 1998 roku. Jest to jeden z najstarszych brokerów działających na rynku WNP. Firma posiada oddziały w dwudziestu dwóch krajach świata. Jej działalność jest regulowana przez dziewięć organów nadzoru finansowego.

W okresie od 2011 do 2014 roku spółka została uznana za największego brokera w Federacji Rosyjskiej pod względem liczby klientów oraz liczby przeprowadzonych operacji handlowych.

Broker zapewnia dostęp do takich aktywów:

  • pary walutowe;
  • metale;
  • kontrakty CFD;
  • opcje binarne itp.

Firma obsługuje wiele sposobów na dokonanie wpłat i wypłat. Każdy użytkownik będzie mógł wybrać najwygodniejszą opcję dla siebie opcję. Alpari Limited zapewnia możliwość korzystania z kilku typów kont. Należą do nich:

  • Nano MT4;
  • Standard MT4;
  • ECN MT4;
  • PRO MT4.

Każde konto ma swoje cechy i zalety. Dlatego łatwo wybierzesz optymalną opcję dla siebie. Na oficjalnej stronie brokera zapoznasz się z warunkami każdego typu konta. Do handlu na rynkach finansowych możesz użyć kilku platform handlowych. Wśród nich: МetaТrader 4, МetaТrader 5, МetaТrader Mobile, Fix Contracts i Binary Trader.

Alpari Limited: przegląd spółki

Wszystkie terminale firmowe charakteryzują się szybką pracą i wysokim bezpieczeństwem. Najpopularniejszą platformą handlową jest MT4. Posiada ona imponujący arsenał narzędzi do analizy technicznej. Ten terminal dobrze zna każdy trader na świecie.

Porady dla początkujących

Przegląd Alpari Limited broker wskazuje na to, że jest to wygodna i niezawodna firma handlowa. Na początku zalecamy otwarcie konta demonstracyjnego. Z jego pomocą szybko opanujesz platformę i nauczysz się handlu od zera, jeżeli dopiero zaczynasz swoją karierę. Jednocześnie nie ryzykujesz własnymi pieniędzmi. Otwarcie prawdziwego rachunku w Alpari ma sens dopiero wtedy, gdy nauczysz się osiągać stabilny zysk na koncie demo.

Add a Comment