Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 09/14/20 6:02 AM

Przegląd spółki maklerskiej BDSwiss

2bbfc17f 7209 4449 861d bc7fbd833199

BDSwiss – to jeden z największych europejskich brokerów Forex i CFD; BDSwiss znajduje się pod zarządem Holding PLC, zarejestrowanym na Cyprze. Firma spełnia odpowiada współczesnym standardom i oferuje wysokiej jakości usługi dla traderów każdego poziomu.

Warunki handlowe BDSwiss

Warunki handlowe tej firmy są odpowiednie zarówno dla tych, kto nie chce inwestować dużych kwot, jak i osób, które wolą właśnie duże konta. Minimalna kwota depozytu składa 100 USD, a minimalna kwota inwestycji – 5 USD. Rachunki handlowe mogą zostać otwarte w dolarach amerykańskich, euro lub funtach szterlingach.

Jeżeli ruch cenowy zostanie poprawnie przewidziany, trader otrzyma 65-85% zysku z transakcji. Platforma brokera oferuje ponad 170 aktywów z czterech podstawowych kategorii: pary walutowe, akcje, towary i indeksy. Taka różnorodność otwiera nowe horyzonty przed traderami, pozwalając spróbować swoich sił na nowych rynkach i osiągnąć większy zysk. W sekcji „Aktywa” na stronie internetowej spółki przedstawiono informację o godzinach otwarcia / zamknięcia różnych aktywów.

Warto zauważyć, że platforma oferuje również bardziej egzotyczne aktywa, takie jak USD / ZAR, USD / SGD, USD / RUB, USD / BRL czy USD / TRY, co pozwala na dywersyfikację strategii handlowych poprzez handel na mniej konkurencyjnych rynkach.

Przegląd spółki maklerskiej BDSwiss

Wpłata i wypłata środków

Możesz otworzyć konto, klikając przycisk „Utwórz konto” na oficjalnej stronie internetowej brokera. Do rejestracji wymagane są następujące informacje: imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, hasło, płeć, data urodzenia, kraj zamieszkania oraz waluta, w której zamierzasz dokonać wpłaty. Po zakończeniu rejestracji możesz rozpocząć handel po uzupełnieniu swojego konta. Pamiętaj, że możesz wypłacić pieniądze tylko w tym samym systemie płatniczym, który został użyty do wpłaty. BDSwiss obsługuje następujące metody płatności: karty debetowe / kredytowe Visa, MasterCard i Maestro; Elektroniczny system płatności Ukash i przelewy bankowe.

Aby zapobiec praniu pieniędzy, każdy nowy klient musi zweryfikować swoją tożsamość, przesyłając zeskanowany obraz lub zdjęcie swojego dowodu osobistego (paszportu, prawa jazdy itp.). Minimalna kwota wypłaty to 10 USD. Z reguły pieniądze trafiają na konto odbiorcy w ciągu 2-8 dni roboczych, w zależności od sposobu transakcji.

Opinie o brokerze

Opinie klientów wskazują na to, że BDSwiss stara się utrzymać status lidera na rynku. Firma jest regulowana przez organy finansowe UE i posiada szybką platformę transakcyjną z ponad 170 aktywami i sześcioma rodzajami instrumentów. BDSwiss oferuje szkolenie krok po kroku i jest zawsze gotowa do udzielenia szybkiej pomocy i rozwiązania każdego problemu. W czasie swojego istnienia brokerowi udało się potwierdzić swoje kompetencje, zbudować reputację i zdobyć wysokie pozycje w różnych rankingach.

Add a Comment