Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 04/7/21 7:06 AM

Przegląd firmy maklerskiej BitMEX

Przegląd firmy maklerskiej BitMEX

Handel z depozytem zabezpieczającym jest trudnym i ryzykownym, ale opłacalnym sposobem zarabiania pieniędzy na giełdzie kryptowalut pomimo trendu. Jeśli zastosowana zostanie dźwignia, profesjonalny trader może dokonać kilkukrotnie większej wpłaty w ciągu kilku sekund. Jednak każde niedopatrzenie może szybko pozbawić wszystkich pieniędzy na depozycie.

Broker BitMEX jest w stanie odróżnić się od innych giełd kryptowalut dzięki wygodnym narzędziom handlowym i wspaniałym możliwościom.

BitMEX jest skierowany do doświadczonych traderów. Początkujący handlowcy będą musieli postarać się żeby zrozumieć wszystkie usługi które proponuje broker.

Niemniej jednak wszystkie zalety systemu są tego warte. Przegląd funkcji BitMEX i zalecenia dotyczące korzystania z podstawowych funkcji handlowych z pewnością będą dla Ciebie przydatne. Zapraszamy do zapoznania się z tematem BitMEX: Opis, recenzje.

Przegląd firmy maklerskiej BitMEX

Informacje ogólne

Broker kryptowalut Bitmax jest własnością HDR Global Trading Ltd z siedzibą w Hongkongu. Strona główna BitMEX zawiera przewodnik po udanym handlu z depozytem zabezpieczającym, a także opis cech kontraktów, szczegółową sekcję „FAQ” i wiele więcej. Do wyboru jest pięć języków:

 • angielski;
 • rosyjski;
 • chiński;
 • japoński;
 • koreański.

Giełda BitMEX nie była w czołówce handlu kryptowalutami i została uruchomiona dopiero w 2013 roku. Kompetentna organizacja i warunki handlowe, funkcjonalność API, potężne wsparcie użytkowników, dostęp do dużej liczby materiałów szkoleniowych, wielojęzyczny interfejs z czatem, pomogły jej przebić się do liderów rynku.

Zarząd firmy tworzą osoby z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży finansowej.

Do jednoznacznych zalet platformy należą:

 • uproszczona procedura wydawania zezwoleń bez obowiązkowej weryfikacji;
 • jeden z najwyższych wolumenów obrotu, a tym samym poziom płynności;
 • możliwość handlu z depozytem zabezpieczającym z wysoką dźwignią. Narzędzie umożliwia profesjonalnym traderom uzyskiwanie nieporównywalnie dużych dochodów;
 • opcje korzystania z krótkich pozycji.

Jeśli chodzi o wady BitMEX:

 • przyznanie i wypłata środków odbywa się wyłącznie w bitcoinach;
 • jeśli nieudolnie korzystasz z wysokiej dźwigni, możesz ponieść bardzo znaczące straty.

Interfejs wymiany, szczególnie dla początkujących, wydaje się niesamowicie złożony, jednak biorąc pod uwagę elastyczność jego ustawień, wręcz przeciwnie, jest to zaleta, która z czasem staje się oczywista.

Trading z BitMEX

Przy rejestracji nie ma niuansów – wpisz adres mailowy, wskaż kraj zamieszkania i wymyśli hasło. Imię i nazwisko podczas pierwszej rejestracji są opcjonalne. Aktywacja konta następuje po kliknięciu w link przesłany na podany adres mailowy.

Możesz sprawdzić numer swojego portfela w ramach wymiany na koncie użytkownika. Pomimo tego, że wymiana jest obsługiwana w wielu kierunkach, w tym w dolarach i jenach japońskich, można jednak dokonać wpłaty, jak również wypłacić środki, w bitcoinach. Minimalna kwota depozytu to 10 tysięcy satoshi.

Doładowania są wystarczająco szybkie, ponieważ wymagają tylko jednego potwierdzenia sieciowego. Na koncie użytkownika, w zakładce saldo środków, możesz ustawić wymagany tryb handlu z depozytem zabezpieczającym.

Jeśli chodzi o wypłatę środków, użytkownicy mają możliwość samodzielnego ustawiania prowizji, co wpływa na szybkość transakcji – środki można wypłacać raz dziennie w trybie ręcznym.

Handel na giełdzie jest możliwy dla wielu par, z których konkretną można wybrać w górnym menu strony. Dane dotyczące dźwigni finansowej i kontraktu są wskazane w odpowiednich polach.

Ponadto użytkownik widzi informacje analityczne i referencyjne, wraz z wykresem zmian cen i listą zamówień użytkownika. Wszystkie ustawienia są wystarczająco elastyczne i łatwe do zmiany.

Transakcje są przeprowadzane za pośrednictwem inteligentnych kontraktów, gdy handel prowadzony jest nie przez same monety, ale przez ich pochodne.

Jak wspomniano powyżej, BitMEX obsługuje transakcje z depozytem zabezpieczającym, jednak należy zachować ostrożność podczas korzystania z dźwigni finansowej.

W arsenale użytkowników istnieją trzy rodzaje rozkazów:

 • Limit. Wykonywany w momencie osiągnięcia pożądanego kursu;
 • Rynek. Transakcje przeprowadzane są po aktualnym kursie rynkowym;
 • Stop Limit. Jest wykonywany nie tylko po osiągnięciu określonego kursu, ale także po koszcie, po jakim następuje aktywacja.

Giełda oferuje całkowicie unikalny instrument zwany „godziwą ceną”. W efekcie przy oznaczaniu kontraktów ostatnia cena zostaje zastąpiona ceną uczciwą. Pozwala to uniknąć niepotrzebnych likwidacji przy dużej zmienności kursu walutowego, niezależnie od wartości indeksu.

Obliczenie godziwej ceny wygląda następująco:

 • w przypadku kontraktów bezterminowych jest to cena indeksu bazowego, do której dodawana jest podstawowa stopa finansowania, z uwzględnieniem współczynnika upływu czasu;
 • w przypadku kontraktów terminowych jest to cena indeksu bazowego na uczciwych podstawach.

Przy nienormalnie dużej zmienności kursu kryptowaluty kontrakty są przenoszone do tzw. Trybu alternatywnego, a do użytkowników wysyłane są stosowne powiadomienia.

Wnioski

Podsumowując temat BitMEX: Opis, recenzje wydaję się niezbędnym powiedzieć o następnym.

Giełda BitMEX jest notowana bardzo wysoko i jest używana przez największych graczy rynkowych. Witryna ma wysoki poziom bezpieczeństwa i do tej pory nie została zhakowana przez hakerów. Możliwe jest handlowanie większością popularnych kryptowalut na wyjątkowych warunkach, których żadna inna platforma nie oferuje – na przykład dźwignia x100 pozwoli Ci uzyskać najwyższy poziom zysku. BitMEX to potężne narzędzie w doświadczonych rękach i dobry trener dla początkujących, w którym otrzymasz kompleksową pomoc i wsparcie, zarówno z poziomu wbudowanego systemu pomocy, jak i od innych użytkowników, z którymi możesz rozmawiać w wielu językach świata .

Add a Comment