Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 07/21/20 2:00 PM

Robomarkets broker: Opis, recenzje

b5c1d7ba 922e 4ad3 aaf0 68112e6d7636

Wybór brokera to kluczowe zadanie każdego tradera. Konieczne jest, aby wybrać firmę, która świadczy usługi wysokiej jakości. Ponadto na rynku jest wiele nieuczciwych brokerów, którzy zarabiają na swoich klientach. Dlatego kwestia wyboru brokera jest bardzo ważna. W tym artykule opowiemy o Robomarkets, jego cechach i zaletach.

Robomarkets broker: Opis, recenzje

Cechy podstawowe

Robomarkets został założony w 2017 roku. Od samego początku swojego istnienia firma dąży do ciągłego podnoszenia jakości świadczonych usług. Obecnie z brokerem pracuje około 200 tys. traderów, a ich liczba wciąż rośnie. Firma ma wiele zalet, a mianowicie:

  • Stosowanie segregowanych kont. Fundusze użytkowników są oddzielone od kapitału brokera i przechowywane w największych bankach, dzięki czemu są niezawodnie chronione przed nielegalnymi działaniami.
  • Członek ICF. Fundusz gwarantuje wypłatę rekompensaty traderom w wysokości 20 tys. EUR.
  • Duży wybór platform handlowych. W tym oprogramowanie autorskie.
  • Pięć walut konta: GOLD, CHF, GBP, EUR i USD.

Działalność firmy jest regulowana kilkoma instytucjami finansowymi. Wśród nich są m.in. FCA, FMA, CySec i inne. Oznacza to, że wszelkie nielegalne działania ze strony brokera są niemożliwe. Firma oferuje duży wybór kont o różnych warunkach handlowych. Dla nowicjuszy dobrym wyborem będzie Pro-Cent (konto centowe). Na nim użytkownik może przetestować strategie handlowe, nauczyć się podstaw handlu i osiągnąć swój pierwszy zysk.

Rejestracja na stronie firmy zajmuje kilka minut. Po wykonaniu tej procedury klient otrzymuje dostęp do handlu na rynkach finansowych. Firma obsługuje różnorodne systemy płatności do wypłat i uzupełnienia konta.

Opinie o brokerze

Użytkownicy Robomarkets pozostawiają na forach wiele pozytywnych opinii o tym brokerze. Większość użytkowników chwali wysoki poziom usług, korzystne warunki handlowe i różnorodność dostępnych aktywów handlowych. Społeczność traderów bardzo pozytywnie ocenia firmę. Broker prowadzi swoją działalność w kilkudziesięciu krajach. W czasie swojego istnienia firma nie stała się uczestnikiem żadnego skandalu. Z tego powodu możemy śmiało powiedzieć, że Robomarkets jest wiarygodnym brokerem i idealnym wyborem zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

Add a Comment