Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 12/23/20 6:41 AM

Dukascopy broker: przegląd

2f6abb4e f4c0 445c 92b2 284285721b81

Bank o nazwie Dukascopy jest uważany za jeden z najbardziej wybitnych organizacji finansowych w Szwajcarii. Co więcej, firma uprawia nie tylko działalność bankową ale także brokerską. Dukascopy ma za sobą więcej niż 20 lat działalności, co wpływa na zaufanie klientów z Europy.

Na dzień dzisiejszy można znaleźć dużo informacji na temat działalności Dukascopy jako firmy bankowej, ale także jako firmy maklerskiej. Jednak opinie świadczą o tym, że analizować przeglądy firmy w sieci musisz jeszcze bardziej skrupulatnie. Przejrzyjmy się czemu tak jest.

Krótki przegląd organizacji finansowej Dukascopy

Dukascopy broker: przegląd

Siedziba główna organizacji Dukascopy znajduje się w Genewie, ale przedstawicielstwa są jeszcze w Moskwie, Kijowie, Rydze, Szanghaju, Kuala Lumpurze, Tokio, Hongkong. Całkiem w firmie pracuje około 300 profesjonalistów.

Strona główna brokera Dukascopy jest dostępna w wielu językach, co potwierdza fakt, że firma jest zorientowana przede wszystkim na klienta. Chodzi o takie języki jak:

 • angielski;
 • niemiecki;
 • rosyjski;
 • włoski;
 • hiszpański;
 • polski;
 • francuzki;
 • chiński;
 • arabski;
 • romański;
 • hindi.

Dukascopy Bank proponuje swoim klientom szwajcarskie konto, dla posiadania którego nie jest konieczne prowadzić działalność trejderowska. Otworzyć podobne konto można w ciągu godziny, a sam system płatniczy działa 24 na 7.

Powróćmy się do działalności Dukascopy jako brokera. Warto powiedzieć, że firma maklerska ma licencję FINMA, FCMC.

Broker Dukascopy zapewnia swoim klientom dostęp do szerokiej gamy narzędzi tradingowych oraz do narzędzi które pozwalają sprawnie zarządzać ryzykiem i monitorować swoje własne zlecenia. Traderzy w stanie zrealizować zlecenie jednym kliknięciem, co sprawia na konkurentów firmy wrażenie. Na jakiekolwiek pytania odnośnie kont handlowych odpowiadają pracowniki działu technicznego przez całą dobę.

Oprócz korzystnych warunków handlowych, broker zapewnia swoim klientom dostęp do wiadomości analitycznych oraz finansowych.

Warunki handlowe

Broker Dukascopy daje dostęp do tradingu o różnych kierunkach. Naprzykład na takich walutach jak: USD, ZAR, CHF, TRY, EUR, SGD, GBP, SEK, JPY, RUB, AUD, CAD, PLN, DKK, NZD, NOK, MXN.

Wpłacić lub wypłacić środki finansowe można za pośrednictwem przelewu bankowego lub kart płatniczych VISA, Mastercard.

Zlecenia handlowe realizowane są na platformie JFOREX, która dostępna jest w wersjach: Web, Mobile, Zava.

Opinie

Klienci firmy maklerskiej Dukascopy cenią go długoletnie doświadczenie na giełdzie i w sferze bankowej. Warto jednak zaznaczyć że dość często stają się problemy techniczne z samą stroną firmy i prowadzi to do tego, że dużo ludzi nie mogą wejść na swoje konto online.

Add a Comment