Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 10/28/20 6:38 AM

FP Markets broker: Opis, recenzje

d8e8e81e a0c4 4b35 ab00 22e86b5ee7ca

Aby skutecznie handlować na rynkach finansowych, nie wystarczy samego opanowania technik analizy technicznej i fundamentalnej, potrzeba również dobrego brokera. Każda firma ma własne warunki handlowe, które często nie są uniwersalne. Na przykład niektórzy brokerzy zachęcają do skalpowania, podczas gdy inni, robią wszystko, aby ta strategia była nieopłacalna dla tradera. Poniżej przeczytasz przegląd Brokera FP Market. Dowiesz się o jego zaletach i cechach.

Podstawowe cechy

Przegląd Brokera FP Markets warto zacząć od jego historii. Firma ta została założona w 2005 roku. Broker jest regulowany przez duże instytucje finansowe, takie jak CySEC, Australian Investment and Securities Commission. Firma zapewnia użytkownikom możliwość handlu:

  • Parami walutowymi Forex;
  • indeksami;
  • metalami;
  • kryptowalutami,
  • akcjami itp.

Handel odbywa się na platformie transakcyjnej MetaTrader 4. Jest to wygodny terminal handlowy, dobrze znany traderom na całym świecie. Z jego pomocą można m.in. dokonywać analiz technicznych. Platforma charakteryzuje się imponującą funkcjonalnością, która czyni handel wygodnym.

Minimalne konto handlowe u tego brokera można otworzyć, inwestując 100 USD lub 100 AUD. Maksymalna dźwignia wynosi 1: 500. Firma zapewnia również całodobowe wsparcie techniczne. Trader uzyska pomoc w każdej chwili i może być pewien, że jego problemy zostaną rozwiązane.

Na stronie internetowej firmy znajduje się mnóstwo materiałów szkoleniowych, które będą przydatne dla początkujących inwestorów. Wpłaty i wypłaty środków są realizowane różnymi metodami. Użytkownicy mogą skorzystać z obszernej listy systemów płatności. Dzięki temu traderzy mogą szybko wypłacić pieniądze z konta lub odwrotnie – uzupełnić depozyt.

FP Markets broker: Opis, recenzje

Opinie o FP Markets

Większość użytkowników FP Markets jest zadowolona ze współpracy z tym brokerem. Firma świadczy swoje usługi na wysokim poziomie. Wielu klientów zwraca uwagę na szybką pracę platformy handlowej, a także opłacalne warunki handlowe. Dźwignia w wysokości 1: 500 pozwala osiągnąć dobry zysk przy niewielkim kapitale. Ponadto do otwarcia konta potrzeba tylko 100 USD. Zalecamy skorzystać z konta demo u brokera FP Markets. W ten sposób sprubujesz swoich sił w handlu nie narażając na utratę prawdziwych pieniędzy.

Add a Comment