Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 06/16/20 11:33 AM

IronFX broker opis

1

Wybór brokera jest ważnym zadaniem dla każdego inwestora. Na rynku jest wiele firm. Każda z nich oferuje różne warunki handlowe i usługi. W takiej różnorodności łatwo się zgubić. Dzisiaj porozmawiamy o IronFX. Dowiesz się, jakie ma cechy i zalety, a także jak ją charakteryzują inni traderzy.

Kluczowe cechy IronFX

Spółka IronFX działa na rynku od ponad dziesięciu lat. W tym czasie zdobyła zaufanie ogromnej liczby traderów na całym świecie. IronFX to międzynarodowy broker, który prowadzi swoją działalność w wielu krajach. Firma otrzymała wiele nagród, co świadczy o jej wysokim profesjonalizmie.

Zaletami maklera są m.in.:

• Niskie spready (od 0 pkt);

• Duży wybór aktywów handlowych (ponad 200);

• Dźwignia do 1:1000;

• Wielojęzyczne wsparcie techniczne, które działa w trybie 24/5.

ironfx office
ironfx office

Broker zapewnia możliwość handlu aktywami finansowymi za pomocą platformy handlowej MetaTrader 4. Jest to najpopularniejszy terminal wśród traderów na całym świecie. Wyróżnia go duża szybkość pracy i imponująca funkcjonalność, która pozwala skutecznie przeprowadzać analizy techniczne.

Traderzy mogą otwierać konta zarówno ze zmiennymi, jak i stałymi spreadami. Każdy wybierze najlepszą opcję dla siebie. W pracy z tym brokerem możesz stosować różne strategie handlowe, w tym skalpowanie.

Rejestracja i otwarcie konta zajmuje kilka minut. Przejdź na oficjalną stronę IronFX, wypełnij formularz, wpłać depozyt i możesz zaczynać handlować! Początkujący mogą otworzyć konto demonstracyjne, aby opanować terminal MetaTrader 4 i poznać podstawy handlu na giełdzie.

Recenzje 

Ogólnie rzecz biorąc, klienci firmy pozytywnie oceniają brokera. Wielu chwali jakość pracy wsparcia technicznego i szybką platformę handlową. Są też tacy, których najbardziej interesuje dźwignia do 1: 1000. Rzeczywiście, czasami można napotkać negatywne opinie o IronFX. Jednak w pracy maklera jest to typowe. Traderzy tradycyjnie narzekają na brokerów i handel z marginesem, ponieważ ten rodzaj działalności jest niezwykle ryzykowny. Nic więc dziwnego, że ci, którzy zaczęli handlować, nie w pełni rozumiejąc temat, z reguły tracą swój depozyt i wtedy zaczynają przekładać winę na brokerów.

Add a Comment