Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 02/6/21 6:48 AM

Opis i recenzje firmy maklerskiej Lexatrade

Opis i recenzje firmy maklerskiej Lexatrade

Wszelkie transakcje na giełdzie odbywają się za pomocą pośrednika, to znaczy brokera. Dlatego właśnie powodzenie finansowe tradera jest zależne od prawidłowego wyboru firmy maklerskiej. Tematem dzisiejszego artykułu będzie firma maklerska o nazwie Lexa Trade. Uczestnicy giełdy uważają że firma Lexa Trade ma fajny kompetentny zespół oraz codziennie dba o korzystne warunki swoich klientów. Proponujemy poszerzyć temat “Lexa Trade: opis, recenzje”, żeby nie zostawić żadnej szansy na wątpienia.

Informacje główne o firmie Lexatrade

Na zdziwienie wielu traderów Lexa Trade jest zarejestrowany na wyspach Grenadyny oraz Saint Vincent. Zdziwienie to pochodzi z powodu tego, że podobne lokalizacje nie są pod kontrolą urzędu polskiego, co oznacza że w razie jakichkolwiek problemów polskie klienci nie będą mieli żadnej pomocy od swego państwa. Regulacje prawne są odpowiednie do lokalizacji. Jednak mimo tego opinii negatywnych o firmie znaleźć w sieci raczej ciężko.

Warto zaznaczyć, że broker jest zawsze na stronie swych klientów i stara się cały czas dbać o jego zarobek handlowy oraz prawa. W swej dziedzinie Lexa Trade ma jedne z najlepszych warunków dla rentownego handlu.

Warto zaznaczyć, że firma maklerska jest dość młoda. Ona rozpoczęła swoją działalność w 2018 roku i dopiero się rozwija.

Lexa Trade proponuje handlowcom do dyspozycji około tysiąca różnych aktywów inwestycyjnych z całego świata. Wśród nich pary walutowe, akcje, surowce i wiele innych. Każdy kto będzie miał kontrakt z firmą maklerską Lexa Trade może wybrać jedno z następnych kont handlowych:

  • start;
  • silver;
  • gold;
  • platinum;
  • VIP.

Na każdym z nich proponowane są inne możliwości i instrumenty handlowe, co oznacza że traderzy o różnym poziomie mogą wybrać dla siebie komfortowe warunki. Dla początkujących najlepszym będzie konto Start. Im bardziej zaawansowany poziom ma trader, tym większe możliwości daje firma.

Jeżeli chodzi o prowizje, w przypadku Lexa Trade oczekiwać ich nie warto. Pierwszy depozyt nie powinien być mniejszy od 50 dolarów, ale wpłacać środki na konto można w innej dowolnej walucie.

Wpłacić albo wypłacić z konta handlowego środki można za pośrednictwem karty debetowej albo kredytowej, oraz przez system płatniczy Przelewy24.

Handel odbywa się przez platformę MT4.

Opis i recenzje firmy maklerskiej Lexatrade

Prawdziwe opinie traderów o brokerze Lexatrade

Warto zaznaczyć, że większość uczestników giełdy uważa za sztukę odnalezienie firmy maklerskiej która oferowałaby komfortowe oraz skuteczne warunki handlowe. Ci, którzy zaczęli od razu z Lexa Trade mówią że mieli szczęście. Szybka rejestracja, przydatne wskazówki managerów, prosty interfejs strony głównej, obszerna lista instrumentów handlowych, możliwość konsultacji z doradcą handlowym w dowolnej sprawie, opcja automatycznego handlu i wiele innych opcji pozwala nawet firmie o takim małym doświadczeniu poszerzać bazę klientów.

Add a Comment