Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 03/20/21 7:39 AM

Opis i recenzje brokera PrimeXBT

Opis i recenzje brokera PrimeXBT

Broker PrimeXBT zapewnia szerokie możliwości: dokonywanie transakcji z różnymi typami walut: BTC, LTC, ETH i XRP, a także walutami fiducjarnymi i kontraktami CFD. Platforma generuje konkurencję wśród tych, którzy świadczą podobne usługi. W dłuższej perspektywie jest to bardzo atrakcyjne dla inwestorów.

W dzisiejszym artykule przedstawimy przegląd brokera PrimeXBT. Przedstawione zostaną informacje o firmie, możliwościach doładowania konta, systemie bezpieczeństwa oraz możliwościach jakie daje ta platforma handlowa.

Zapraszamy do zapoznania się z tematem PrimeXBT: opis, recenzje.

Opis i recenzje brokera PrimeXBT

Zapoznaj się z działalnością brokera PrimeXBT

Dziś PrimeXBT jest platformą numer 1 dla aktywnych handlowców bitcoinów, działającą w ponad 170 krajach. Oprócz kryptowalut, takich jak BTC / USD, PrimeXBT umożliwia handel różnymi walutami fiducjarnymi. Ich lista obejmuje popularne waluty, takie jak dolar amerykański, euro i jen japoński.

Platforma PrimeXBT umożliwia handel z dźwignią 100x w obu kierunkach – długim i krótkim. Usługa obsługuje pięć różnych typów zamówień i umożliwia korzystanie z anonimowych kont.

Ponad 40 pracowników obsługuje użytkowników platformy z różnych części świata. Trzy biura i ponad 12 dostawców płynności umożliwiają PrimeXBT przetwarzanie 375 milionów USD w codziennych transakcjach.

Marka PrimeXBT jest własnością dwóch firm zarejestrowanych w SEC, ale ich działalność nie jest regulowana przez tę organizację. PrimeXBT Trading Services Ltd .. Kraj rejestracji: Seszele.

Prime Technologies Ltd. Kraj rejestracji: Saint Vincent i Grenadyny.

Wszystkie dokumenty statutowe są publikowane na stronach internetowych firm-organizatorów.

Handel z PrimeXBT

Innowacyjna platforma handlowa PrimeXBT oferuje przejrzysty i przyjazny dla użytkownika interfejs sieciowy z zaawansowanymi funkcjami. Platforma charakteryzuje się dużą szybkością i niezawodnością.

Zaletą platformy handlowej PrimeXBT jest to, że jej działanie można przetestować bezpłatnie i bez rejestracji.

Zastanawiasz się nad możliwością zostania klientem usługi? Po prostu sprawdź konto demo, a zobaczysz pełen zakres możliwości tej platformy handlowej.

Doładowując konto jedną z dostępnych metod płatności, użytkownicy od razu uzyskują możliwość skorzystania z przycisków „Kup” i „Sprzedaj”, a także mają pełny dostęp do platformy Prime XBT.

Usługa PrimeXBT oferuje wykorzystanie dźwigni finansowej w procesie handlu kryptowalutami. Oznacza to, że istnieje ryzyko utraty środków. Dzieje się tak, ponieważ dźwignia finansowa wpływa na potencjalne zyski i potencjalne straty.

Przyjrzyjmy się bliżej funkcjonalności standardowego interfejsu operacyjnego usługi Prime XBT.

Użytkownicy tej platformy mogą wybierać spośród trzech oferowanych segmentów: CFD, Crypto, Forex

W sumie firma umożliwia handel przy użyciu pożyczonych środków w ramach ponad 30 rodzajów aktywów. Na przykład są to kryptowaluty LTC / BTC, LTC / USD, BTC / USD, a także waluty fiducjarne, na przykład GBP / JPY.

Ten przegląd nie byłby kompletny bez rozważenia metod wpłacania środków na konto handlowe PrimeXBT. Nie możesz zasilić swojego konta kartą kredytową.

Klient musi mieć własny portfel Bitcoin, aby zasilać swoje konto i dokonywać transakcji. Przynajmniej jeśli chcesz pozostać anonimowy.

Jedyne, co musisz zrobić, to rozpocząć handel za pośrednictwem aplikacji internetowej PrimeXBT. – ma to na celu zdeponowanie co najmniej 0,001 BTC na koncie.

Dzieje się tak, ponieważ jedyną walutą dostępną do wpłaty jest BTC, a minimalny depozyt to 0,001 BTC. Dlatego jeśli chcesz zostać klientem tej giełdy, musisz mieć portfel bitcoin, aby przelać środki na swoje konto.

Jeśli anonimowość nie jest dla Ciebie ważna, możesz również wpłacić środki na swoje konto za pomocą karty bankowej. Środki zostaną przelane na Twój osobisty adres Bitcoin.

Platforma Prime XBT umożliwia także handel w nocy. Oznacza to, że po zawarciu transakcji pozycje mogą pozostać otwarte do następnego dnia roboczego.

Struktura opłat jest niezwykle ważna i jest kluczowym elementem każdej zmiany platformy handlowej. Jak wspomniano powyżej, aby rozpocząć handel, użytkownik musi przelać co najmniej 0,001 BTC z portfela na konto w aplikacji handlowej.

Opłaty handlowe różnią się w zależności od aktywów używanych do handlu.

Recenzje

Oto opinie traderów o brokerze PrimeXBT.

Możliwość anonimowej rejestracji znacznie przyspiesza proces otwierania konta. Jednocześnie przed przelaniem dużej ilości pieniędzy na swoje konto na tej platformie trzeba liczyć się z brakiem regulacji.

Tę platformę handlową można uznać za obiecującą, a jej płatna struktura jest konkurencyjna na rynku.

Giełda PrimeXBT jest w pełni zgodna z ideologią kryptowaluty.

Ta informacja podkreśla fakt, że anonimowe finansowanie jest możliwe tylko w przypadku przelewów z portfela BTC, ale nie z karty bankowej. Dlaczego tak jest? Ponieważ całkowicie anonimowe konta są możliwe tylko wtedy, gdy konto jest doładowywane bez ujawniania danych osobowych.

Jednak handlowcy, którzy chcą udostępnić swoje dane osobowe, mogą również zasilić swoje konto za pomocą karty bankowej.

Add a Comment