Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 06/10/20 12:24 PM

Przegląd brokera eToro

etoro

Handel na rynkach finansowych pozwala osiągać znaczne zyski. Dlatego właśnie z każdym rokiem handel staje się coraz bardziej popularny. Dla nowicjuszy ważnym zadaniem jest wybór brokera. W tym artykule przyjrzymy się bliżej brokerowi eToro, ocenimy jego cechy i zalety.

7651 events 25.07.2018
7651 events 25.07.2018

Opis

Spółka eToro została założona w 2007 roku i dotychczas się rozwija i zwiększa swój udział na rynkach finansowych. Brokerowi udało się uzyskać finansowanie ze strony dużych funduszy inwestycyjnych. Środki klientów znajdują się na kontach firmy, ulokowanych w największych bankach światowych. Działalność brokera jest regulowana przez odpowiednie struktury nadzorcze: FCA i CYSEC.

Firma oferuje użytkownikom wiele promocji i programów bonusowych. Klienci brokera mogą dostać do 1000 USD w postaci bonusu. W zależności od wielkości depozytu traderzy mogą otworzyć kilka rodzajów kont:

• Bronze: 50 – 999 USD.

• Silver: 1 000 – 4 999 USD.

• Gold: 5 000 – 19 999 USD.

• V. I. P.: od 20 000 USD.

Maksymalna wielkość bonusu (5%) wynosi 10 000 USD. Współpraca z firmą jest bardzo wygodna, a warunki handlowe mówią same za siebie:

• Dźwignia: 1 do 400.

• Spread: od 3 pipsów.

• Minimalna wielkość marży: 0,25%.

Aktywa finansowe: 16 par walutowych, surowce, towary i indeksy giełdowe.

Ważną zaletą firmy jest handel społecznościowy. Platforma brokera jest przystosowana do interakcji między traderami. Wygląda trochę jak sieć społecznościowa – użytkownicy mogą wymieniać się prognozami, analizami i korzystać z sygnałów handlowych innych osób.

Każdy trader ma konto publiczne. Możesz łatwo obserwować interesującego użytkownika i kopiować jego transakcje. Element społeczny jest innowacją firmy. Taki format handlu na rynku Forex bardzo pasuje dla osób początkujących.

Przegląd brokera eToro

Recenzje

Opinie o brokerze eToro są w większości pozytywne. Użytkownikom podoba się komponent społeczny platformy. Takie podejście sprawia, że handel staje się nie tylko opłacalny, ale także bardziej interesujący. Handlować aktywami finansowymi, komunikując się jednocześnie z innymi użytkownikami jest o wiele wygodniej. Handel społecznościowy pozwala również szybciej opanować analizę podstawową i techniczną, a także sztukę zarządzania pieniędzmi.

Opinie na temat finansowej strony współpracy z eToro są również pozytywne. Wypłata i wpłata środków jest dość szybka i odbywa się bez znaczących opóźnień. Ogólnie rzecz biorąc, broker eToro jest świetny zarówno dla początkujących, jak i zawodowych traderów.

Add a Comment