Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 02/2/21 12:49 PM

Spółka IroTradex: przegląd brokera

Spółka IroTradex: przegląd brokera

Handel na rynkach finansowych może przynieść ogromne zyski. Miliony traderów na całym świecie zawierają codziennie ogromną ilość transakcji wartych łącznie biliony dolarów. Aby odnieść sukces w tej dziedzinie, człowiek musi nie tylko opanować techniki analizy technicznej i fundamentalnej, ale także wybrać niezawodnego brokera.

IroTradex będzie dobrą opcją zarówno dla początkujących, jak i zawodowców. Ten broker z powodzeniem prowadzi swoją działalność. Jest niezawodny i bezpieczny. W tym artykule opowiemy o jego cechach i zaletach.

Spółka IroTradex: przegląd brokera

Podstawowe informacje

Spółka IroTradex dobrze się wykazała na rynku. Firma świadczy swoje usługi handlowe na rynkach finansowych pod nadzorowaniem międzynarodowego regulatora IFMRRC.

Broker zapewnia możliwość handlu następującymi aktywami:

 • Pary walutowe;
 • Kryptowaluty;
 • indeksy;
 • towary;
 • nośniki energii;
 • metale.

Tego zestawu instrumentów finansowych całkiem wystarczy, aby móc zawsze zawrzeć opłacalną transakcję. Każdy trader może handlować od razu kilkoma rodzajami aktywów lub nawet na wszystkich rynkach jednocześnie.

Platformy handlowe

Spółka IroTradex: przegląd brokera

Firma pozwala na prowadzenie handlu za pośrednictwem kilku platform. Każda z nich ma swoje zalety. Obecnie IroTradex posiada w ofercie następujące platformy handlowe:

MetaTrader 4. Dobrze znana każdemu traderowi. Jest najpopularniejszą platformą na świecie. Terminal charakteryzuje się m.in. dużą prędkością pracy. Posiada wiele narzędzi do wykonywania analiz technicznych. To naprawdę potężna platforma, dzięki której handel na rynkach finansowych staje się bezpieczny i wygodny.

xCritical. Platforma nowej generacji. Charakteryzuje się szybką i stabilną pracą. Zawiera wiele przydatnych dla tradera opcji. Zlecenia są uruchamiane natychmiast, a więc praca jest bardzo wygodna. Zawiera również dużo narzędzi do analizy technicznej. Wśród nich m.in. znalazł się wbudowany doradca Autochartist, który znacznie ułatwia analizę graficzną. Dzięki niemu traderzy mogą szybko reagować na dynamicznie zmieniającą się sytuację rynkową.

xCritical Mobile. Mobilna platforma handlowa, która działa na wszystkich urządzeniach. Nadaje się do użytku na smartfonach i tabletach. Jej funkcjonalność obejmuje wszystko, czego potrzebuje trader do zyskownego handlu. Dzięki tej platformie użytkownicy mogą dokonywać transakcji na rynkach finansowych z dowolnego miejsca, w którym będzie dostęp do internetu. Bez przesady jest to jedna z najpotężniejszych platform mobilnych na rynku.

Każdy trader może wybrać dla siebie platformę, która będzie najbardziej mu odpowiadać. Konserwatywni użytkownicy na pewno będą korzystać z MetaTrader 4, a ci, którzy dążą do innowacji, mogą rozważyć platformę handlową xCritical.

Sygnały handlowe

Witryna IroTradex ma całą sekcję poświęconą sygnałom handlowym. Sygnały handlowe zawierają informacje nt. prognoz dla określonego aktywa finansowego. Z ich pomocą możesz osiągnąć dobry zysk. Jednocześnie większość pracy już została zrobiona przez ekspertów firmy. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć transakcję we właściwym kierunku.

Należy zauważyć, że nie wszystkie sygnały transakcyjne są dokładne i bezbłędne. Według informacji na stronie IroTradex około 60% sygnałów wypada dobrze. Pozostałe 40% mogą zawieść.

Pamiętajmy jednak, że żaden profesjonalny trader nie będzie otwierał transakcji, opierając się tylko o sygnały handlowe. Jednak pomagają one w odpowiednim czasie dostrzec zyskowną sytuację. Podjęcie decyzji natomiast leży całkowicie po stronie tradera.

Kalendarz wydarzeń gospodarczych

Aby odnieść sukces, trader musi być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami na rynkach finansowych. Przede wszystkim musi śledzić kalendarz wydarzeń gospodarczych. Jest on również umieszczony na stronie internetowej IroTradex. Kalendarz to pewnego rodzaju tabela zawierająca informacje o ważnych wydarzeniach dla rynku.

Podczas publikacji ważnych informacji ze świata finansów zmienność może znacząco wzrosnąć. Dlatego trader powinien zawsze wiedzieć, kiedy spodziewać się gwałtownych skoków cen.

Webinaria

Spółka IroTradex: przegląd brokera

Witryna IroTradex zawiera sekcję „Webinaria”. Użytkownicy znajdą tam informacje o szkoleniach prowadzonych przez firmę. Na webinarach na klientów czeka mnóstwo przydatnych informacji nt. tajemnic handlu na rynkach finansowych. Zalecamy od czasu do czasu zaglądać do tej sekcji.

Konta handlowe i tabela spreadów

Spółka IroTradex: przegląd brokera

Firma oferuje kilka rodzajów kont handlowych:

 • Start. Minimalny depozyt — od 250 USD. Podstawowe konto, świetnie nadające się do rozpoczęcia handlu.
 • Bronze. Wielkość depozytu — od 4001 USD. Bonus powitalny — do 40%. Oferuje więcej możliwości i usług niż Start.
 • Silver. Minimalny depozyt — od 15 001 USD. Bonus powitalny — do 60%.
 • Gold. Depozyt — od 60 0001 USD. Bonus powitalny może sięgać 75%. Wypłaty są szybsze w porównaniu do poprzednich kont. Oferuje całą pulę możliwości handlowych.
 • Platinum. Minimalny depozyt — od 100 001 USD. Bonus powitalny — do 100%. Wysoki priorytet wypłat. Dostęp do ekskluzywnych usług.
 • VIP. Minimalny depozyt — 500 000 USD. Bonus powitalny — do 150%. Maksymalny priorytet wypłat i największe możliwości handlowe.

Na stronie internetowej firmy możesz również zapoznać się z tabelą spreadów dla wszystkich aktywów. Warto podkreślić, że są one naprawdę małe. IroTradex jest bardzo lojalna wobec swoich klientów i stara się zapewnić doskonałe warunki handlowe na rynkach finansowych.

Comments

 1. avatar
  Paweł Piekarski  January 24, 2021

  Interesuję się handlem na rynku Forex do trzech lat. Początkowo pracowałam z dobrze znanymi brokerami, ale wkrótce przekonałam się, że nie mają oni szczególnych zalet. Z tym brokerem jestem już prawie rok. Jestem bardzo zadowolona z ich warunków handlowych. Szybkość platformy jest świetna. Moim zdaniem ta spółka jest super.

  reply
 2. avatar
  Bernard  February 1, 2021

  Takich brokerów na rynku jest bardzo wiele. Nie oferują nic specjalnego. Wszystko jest wedle standardowego schematu. Dobrze że długo pracują i przynajmniej można mieć pewność, że nie oszukają.

  reply
 3. avatar
  TomaszWróbel  February 4, 2021

  Spoko firma! Jestem z nimi już 2 miesiące i w przeciwieństwie do innych „brokerów” ten działa uczciwe. Terminal działa dobrze! Z poprzednim pośrednikiem długo walczyłem z tego powodu. Tutaj mam pewność, że moje zlecenia będą otwierane po określonej cenie . Szkoda że na pieniądze długo się czeka.

  reply
 4. avatar
  Maciej  February 7, 2021

  Handluję od ponad pięciu lat. Zmieniłem 7 firm maklerskich i zatrzymałem się przy tej, bo w końcu znalazłem brokera, którego terminal handlowy działa dobrze! Zlecenia są otwierane dokładnie tak, jak tego oczekuję, nie napotkałem rekwotowań, wszystko działa szybko, płynnie, bez żadnych błędów. Dla mnie warunki handlowe są dobre, ale skalperzy raczej nie będą zadowoleni. Wolę strategie średnioterminowe, więc dla mnie handel na krótką metę nie jest ważny.

  reply
 5. avatar
  Andrzej  February 7, 2021

  Ta spółka świadczy usługi wysokiej jakości. Już prawie rok korzystam z jej serwisu. W tym czasie nigdy nie miałem problemów. Szybko otwierane zlecenia, brak rekwotowań i dużo instrumentów finansowych – wszystko to jest niezbędne do opłacalnego handlu. Ma jednak kilka słabych punktów. Na przykład długo wypłaca środki. Czekam zwykle od 5 do 7 dni. To stwarza pewne trudności, ale najważniejsze jest, że pieniądze trafiają na konto.

  reply
 6. avatar
  Michał  February 9, 2021

  Mają dobre warunki handlowe i duży wybór aktywów. Dla mnie jest to ważne, ponieważ handluję nie tylko walutami, ale też towarami. Dzisiaj złoto jest najlepsze. Spośród minusów wyróżniłbym długą wypłatę środków.

  reply

Add a Comment