Autor :  Aleksander Rutkowski

Opublikowano: 05/11/21 12:05 PM

Broker NextWiss: recenzja spółki

Broker NextWiss: recenzja spółki

Trading i inwestowanie mogą być bardzo opłacalne. Każdego dnia miliony traderów na całym świecie zawierają transakcje na miliardy dolarów. Aby nauczyć się zarabiać na rynkach finansowych, najpierw musisz opanować analizy fundamentalne i techniczne. Jednak to jeszcze nie wszystko. Sukces przyjdzie tylko z niezawodnym brokerem.

NextWiss jest właśnie takim. Ta firma maklerska będzie idealna zarówno dla początkujących, jak i zawodowych traderów. Ten broker jest niezawodny i w 100% bezpieczny. Poniżej krótko opowiemy o zaletach i cechach współpracy z nim.

Broker NextWiss: recenzja spółki

Podstawowe cechy

NextWiss to broker, który dobrze się wykazał wśród traderów. Firma świadczy usługi handlowe na rynkach finansowych i jest kontrolowana przez międzynarodowego regulatora IFMRRC.

Jeżeli zdecydujesz się rozpocząć współpracę z NextSwiss, możesz liczyć na takie instrumenty finansowe:

 • Waluty fiducjarne;
 • Waluty cyfrowe;
 • Indeksy;
 • Towary;
 • Nośniki energii;
 • Metale.

Wielki wybór aktywów usprawnia handel. Możesz w każdej chwili otworzyć transakcje z dowolnym instrumentem i zgarnąć dobry zysk. Każdy klient NextWiss może stworzyć własną listę aktywów, z którymi będzie pracował. Ponadto możesz handlować wszystkimi aktywami jednocześnie.

Terminale handlowe

Broker oferuje kilka platform do wyboru. Każdy terminal ma swoje własne cechy:

 1. MT 4. Ten system cieszy się popularnością wśród traderów na całym świecie. W rzeczywistości jest najpopularniejszym terminalem do handlu na międzynarodowym rynku walutowym. Szybko realizuje zlecenia, zawiera wiele narzędzi do analizy technicznej. MT4 to potężna platforma handlowa, która umożliwia wygodną i bezpieczną pracę na rynku Forex.
 2. Innowacyjna platforma nowej generacji. Działa szybko i stabilnie. Ma dużo wbudowanych funkcji. Charakteryzuje się szybką realizacją zleceń a samo korzystanie z xCritical sprawia przyjemność. Zawiera ogromny arsenał narzędzi, które znacznie ułatwiają analizowanie rynku. Jednym z takich jest doradca Autochartist, który ułatwia graficzną analizę kwotowań aktywów finansowych. Z jego pomocą szybko zareagujesz na zmiany cen i podejmiesz właściwe decyzje w odpowiednim czasie.
 3. xCritical Mobile. Mobilna wersja znanej platformy handlowej. Umożliwia handel na mniejszych urządzeniach, takich jak smartfony i tablety. Zawiera imponującą funkcjonalność, która pozwala komfortowo prowadzić handel. Z xCritical Mobile możesz handlować wszędzie, gdzie ma się dostęp do Internetu. Jest to jedna z najpotężniejszych i niezawodnych platform mobilnych.

Możesz wybrać platformę, która najbardziej Ci odpowiada. Dla osób konserwatywnych najlepszą opcją będzie MT4. Natomiast dla tych, którzy chcą korzystać z najnowszych technologii polecamy xCritical.

Sygnały handlowe

Witryna NextWiss zawiera całą sekcję poświęconą sygnałom handlowym. Sygnały zawierają informacje o określonych aktywach. Dzięki nim klienci mogą zgarnąć duże zyski z rynku. Najcięższą pracę wykonują za Ciebie analitycy firmy. Wszystko, co musisz zrobić – w odpowiednim czasie otworzyć zlecenie kupna lub sprzedaży.

Pamiętaj, że nie wszystkie sygnały się sprawdzają. Niektóre z nich nie zadziałają. Według NextWiss tylko ok. 60% sygnałów są trafne. Dlatego profesjonaliści nie polegają wyłącznie na nich. Wykorzystują je tylko jako dodatkowe narzędzie do analizy rynku.

Kalendarz ekonomiczny

Jeżeli chcesz odnieść sukces jako trader, musisz być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi wydarzeniami finansowymi. Śledź publikacje ważnych wiadomości w kalendarzu ekonomicznym. Znajdziesz go na stronie brokera. Kalendarz wygląda jak tabela, która zawiera wszystkie informacje o wydarzeniach, które mogą wpłynąć na wyceny aktywów finansowych.

Broker NextWiss: recenzja spółki

Webinaria

Witryna NextWiss zawiera również sekcję Webinaria. Tam dowiesz się o webinariach organizowanych przez firmę dla traderów. Na nich poznasz wiele przydatnych informacji. Zalecamy regularnie zaglądać do tej sekcji.

Konta handlowe oraz tabela spreadów

Broker oferuje kilka kont handlowych do wyboru. Każdy trader znajdzie tu konto, które będzie dla niego najlepsze:

 • Depozyt od 250 USD. Podstawowe konto. Idealne dla początkujących traderów.
 • Depozyt od 4001 USD. Wybierając to konto, otrzymasz bonus powitalny do 40% depozytu. Oferuje więcej możliwości niż Start.
 • Depozyt od 15 001 USD. Bonus powitalny do 60%.
 • Depozyt od 60 0001 USD. Bonus powitalny dla tego konta wyniesie 75%. Traderzy z tym kontem szybciej dostają wypłaty. Ponadto konto ma więcej wbudowanych funkcji.
 • Depozyt od 100 001 USD. Po wpłacie bonus powitalny może sięgnąć nawet 100%. Konto charakteryzuje się najwyższym priorytetem wypłat a traderzy otrzymują dostęp do ekskluzywnych usług i możliwości.
 • Depozyt od 500 000 USD. Wielkość bonusu powitalnego sięga 150%. Maksymalny priorytet wypłat. Największy wybór dodatkowych usług maklerskich.

Na stronie NextWiss znajdziesz tabelę spreadów dla wszystkich aktywów. Firma zapewnia dość lojalne warunki handlowe. NextWiss dobrze się wykazał wśród traderów i jest jednym z najbardziej niezawodnych i bezpiecznych brokerów na rynku.

Comments

 1. avatar
  Grzegorz K.  May 12, 2021

  Wrażenie mam bardzo pozytywne od brokera. Mają bardzo kompetentną obsługę klienta. Kilka razy wypłacałam zysk. Może nie były to duże kwoty, ale wszystko otrzymałam.

  reply
 2. avatar
  Karol Szulc  May 14, 2021

  Uczyłem się handlu w kilku firmach na różnych rachunkach. Jak dotąd ten broker jest najlepszy. Mogę uzasadnić swoją decyzję. Po pierwsze, nie ma rekwotowań. Możesz łatwo zatrzymać cenę, stop loss i take profit działają świetnie. Po drugie, mają dobrej jakości materiały edukacyjne, dzięki którym da się łatwo wszystkiego nauczyć.

  reply
 3. avatar
  Adam  July 22, 2021

  Platforma extra!

  reply

Add a Comment