Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 01/7/21 7:16 AM

Recenzja maklerska brokera Tickmill

Recenzja maklerska brokera Tickmill

Czy interesowałeś się kiedyś, dlaczego uczestnicy giełdy preferują współpracę z tą czy inną firmą maklerską? Odpowiedź oczywista – traderzy kierują się zaufaniem do firmy, warunkami handlowymi, a także przezroczystością współpracy jako takiej. Proponujemy Ci spojrzeć na przegląd firmy maklerskiej o nazwie Tickmill.

Dlaczego traderzy wybierają brokera Tickmill?

Firma maklerska Tickmill działa z maksymalną wydajnością, dostarczając instrumenty handlowe o najwyższej jakości oraz usługi rodzaju “high-tech”.

Firma maklerska Tickmill została stworzona przez profesjonalnych traderów w celu zapewnienia jak najbardziej komfortowych warunków do handlu innym.

Wiadomo, że z usług Tickmill korzysta ponad 110 tysięcy handlowców. Na platformie tego brokera otworzono już ponad 263 tysiące kont.

Tickmill zapewnia przydatne komercyjne narzędzia do handlu. Jest ich ponad 80. Spready zaczynają się od 0 pipsów. Zlecenia są realizowane natychmiastowo i bez zmian kwotowań. Z tego faktu kierownictwo firmy Tickmill jest niezwykle dumne.

Handlowcy, handlujący na platformie Tickmill, mogą korzystać z szerokiej gamy strategii handlowych, obejmujących roboty, a także z najbardziej ryzykownych metod handlu (scalping).

Wszystkie środki klientów są przechowywane na osobnych rachunkach firmy maklerskiej w wiarygodnych bankach.

Ponad 150 biur sprzedaży w różnych częściach świata umożliwia zapewnienie jakościowego wsparcia klientom firmy. Obsługa klienta jest również dostępna w języku rosyjskim.

Broker Tickmill jest upoważniony do prowadzenia działalności komercyjnej na podstawie licencji wydanej przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd, a także licencji uzyskanej od Financial Services Authority na Seszelach.

Kolejnym czynnikiem przewagi firmy maklerskiej Tickmill na rynku międzynarodowym są nagrody za jej działalność zawodową. Na przykład tylko w 2019 i 2020 Tickmill został uznany za najbardziej przejrzystego i wiarygodnego brokera, najlepszego brokera CFD.

Warunki handlowe Tickmill

Recenzja maklerska brokera Tickmill

Traderzy Tickmill mają możliwość dokonywania transakcji na wygodnej platformie Meta Trader 4, aby zdalnie dokonywać transakcji handlowych.

Uzupełnienie depozytu tradera jest możliwe za pomocą VISA, SKRILL, przelew bankowy. Konto jest uzupełniane natychmiast lub w ciągu jednego dnia roboczego. Nie ma prowizji za doładowanie konta. Czas realizacji zlecenia wypłaty środków wynosi jeden dzień. Minimalne dozwolone dla wypłat to 25 $. Nie ma prowizji za wypłaty.

Walutą finansowania rachunków komercyjnych Tickmill jest euro, dolar amerykański i GBP.

Konta handlowe Tickmill

Firma maklerska Tickmill poleca następujące konta:

  • Zawodowiec
  • Klasyczny
  • VIP
  • Konto demo

Konto Pro jest zasilane minimum 100 $. Spread dla Pro wynosi od 0 pipsów. Maksymalna dźwignia wynosi 1: 500. Handel jest możliwy przy użyciu 0,01 lota. Do tego konta pobierana jest prowizja w wysokości 2 punktów w każdym kierunku za każde 100 tysięcy dolarów.

Klasyczne konto jest uzupełniane kwotą co najmniej 100 $. Spread dla tego typu konta zaczyna się od 1,6 pipsa. Maksymalna dopuszczalna dźwignia finansowa to 1: 500. Minimalna wartość transakcji to 0,01 lota. W tym przypadku nie ma prowizji.

W przypadku Vip nie ma ograniczeń co do zasilenia konta pieniędzmi. Najmniejsze możliwe saldo to 50 tysięcy dolarów. Tutaj spread wynosi od 0 pipsów. Największa dźwignia wynosi 1: 500. Minimalny obrót odbywa się przy wolumenie 0,01 lota. Za każde 100 000 USD pobierana jest prowizja w wysokości 1 punktu w jedną stronę.

Opinie o firmie maklerskiej Tickmill

W sieci jest wiele recenzji na temat pracy firmy maklerskiej Tickmill. Z reguły recenzje są pozytywne. Broker Tickmill zapewnia swoim klientom wysokiej jakości i szybki handel na rynku Forex i CFD.

Dzięki współpracy Tickmill z Goldman Sachs, Credit Suisse i innymi strukturami finansowymi coraz więcej traderów próbuje skorzystać z usług Tickmill. Informacje na temat warunków handlowych podano w tej recenzji brokera Tickmill.

Add a Comment