Autor :  Sergey Novikov

Opublikowano: 03/27/21 7:19 AM

Przegląd firmy maklerskiej TIOmarkets

Przegląd firmy maklerskiej TIOmarkets

TIOmarkets to internetowa firma brokerska oferująca bezpieczeństwo i doskonałe środowisko handlowe.

Firmy zajmujące się wymianą walut, takie jak TIOmarkets, oferują klientom prywatnym i instytucjonalnym elektroniczną platformę handlową do handlu różnymi instrumentami rynkowymi, takimi jak waluty, towary, papiery wartościowe spółek finansowych i akcje.

TIOmarkets oferuje swoje usługi handlu online handlowcom na całym świecie. Usługi obejmują możliwości handlu walutami, energią, kryptowalutami, akcjami, indeksami i metalami.

Dzięki technologii NDD (bez dealera) i technologii pomostowej, a także profesjonalnym narzędziom szkoleniowym, firma zapewnia handlowcom bezpieczne, zyskowne i łatwe doświadczenie handlowe.

Zapraszamy do zapoznania się z tematem TIOmarkets: opis, recenzje.

Przegląd firmy maklerskiej TIOmarkets

Opis TIOmarkets

TIO Markets jest własnością ostatecznego beneficjenta TIO Markets UK Limited. TIO Markets UK Ltd jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii i jest autoryzowana i regulowana przez Financial Conduct Authority (FCA).

FCA jest głównym organem regulacyjnym w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​jeśli strona internetowa jest objęta jego autoryzacją, jest legalna. inną sprawą jest posiadanie licencji, którą również posiada TIO Markets, możesz to sprawdzić po podanym numerze rejestracyjnym wskazanym na dole strony.

Strona oferuje imponujące doświadczenie maklerskie, a także pozornie bardzo atrakcyjne oferty. Został znaleziony w 2018 roku i od tego czasu działa całkiem nieźle. Osoby pracujące na stronie mają ponad 40-letnie doświadczenie. Pomimo tych informacji mogą istnieć ukryte opłaty i funkcje, o których należy pamiętać podczas dokonywania inwestycji.

Rating TIO Market jest dość wysoki, gdyż zajmuje jedną z czołowych pozycji. To właściwy punkt, ponieważ z pewnością mają one dobre funkcje i oferty promocyjne dla klientów. Chociaż z recenzji, są szanse, że zobaczysz zarówno wady, jak i zalety. Ogólnie platforma jest dobrze zaprojektowana i dość złożona, chociaż w pewnym momencie zawiodła z dodatkami i przyjaznością dla użytkownika, ponieważ niektóre informacje są w jakiś sposób zagubione w ogólnej zawartości. Istnieją dobre warunki spreadu, chociaż dźwignia jest wyjątkowo niska, co sprawia, że ​​nie możesz zarabiać dużych pieniędzy w tym samym czasie i zmusza cię do handlu o wiele więcej, niż możesz z tego wyciągnąć.

Warunki handlowe

TIO Markets oferuje użytkownikom trzy rodzaje kont. Tylko jeden z nich jest bezpłatny i tylko jeden nie ma prowizji.

  • Konto standardowe. Bezpłatnie, chociaż musisz zapłacić prowizję w wysokości 6 USD za lot. Idealny dla handlowców, którzy handlują poniżej 5 lotów miesięcznie.
  • Konto VIP. Koszt 24,95 USD miesięcznie, z prowizją w wysokości 2 USD za partię. Konto jest idealne dla handlowców, którzy handlują do 5 lotów miesięcznie.
  • VIP Czarny. Koszt to 49,95 $ miesięcznie, bez prowizji. To zdecydowanie może być najlepszy z trzech. Oferuje handlowcom wszystkie standardowe funkcje, a także tarczę TIO, dodatkowe zabezpieczenie zwrotu pieniędzy w ciągu 60 dni, zwrot kosztów TIO w ciągu 60 dni, wsparcie na poziomie platynowym i dodatkową edukację. Ten pakiet ma wiele do zaoferowania, chociaż trzeba za to zapłacić.
  • Czwartym kontem, które jest bardzo dobrą okazją dla osób zainteresowanych pośrednictwem maklerskim, jest konto demo. Jeśli masz konto demo, otrzymasz wirtualne aktywa, z którymi możesz handlować. To najlepszy sposób, aby nauczyć się handlować i obserwować strukturę rynku. Tutaj możesz rozpocząć handel bez ryzyka utraty pieniędzy.

Rodzaje kont są imponujące, zwłaszcza gdy oferuje się nam konto demo, które jest bardzo przydatne dla początkujących, chociaż wydaje się, że nie radzą sobie z opcjami wypłaty, a także dodatkowymi kosztami wypłaty i prowizjami, co jest bardzo ważne, gdy handel online.

Broker TIOmarkets oferuje następujące opcje płatności:

  • Viza
  • MasterCard
  • przelew bankowy
  • SafeCharge

Opinie traderów o brokerze TIOmarkets

Kolejną bardzo ważną kwestią przy wyborze TIO Markets jest zwrócenie uwagi na bardzo wysokie prowizje za lot. Jest to bardzo rzadkie wśród brokerów, zwłaszcza gdy nie jesteś jedynym graczem na boisku, więc jeśli masz możliwość i wybór, zdecydowanie zalecamy rozważenie również innych opcji. Pozostaje główne pytanie, czy jest to oszustwo na rynku TIO, czy jest to legalne. Nie ma wątpliwości, że TIO Market jest całkowicie legalny. Recenzje firmy TIO Markets są dość wiarygodne. Można w tym się upewnić wpisując do przeglądarki hasło TIOmarkets: opis, recenzje.

Ogólnie strona jest autoryzowana, co oznacza, że ​​jest legalna i odpowiednio licencjonowana. Mają dobre sugestie, ale słabo radzą sobie z najważniejszymi funkcjami. Z tego powodu radzimy ponownie przemyśleć swój wybór i wziąć pod uwagę regulamin oraz umowę z klientem. Oczywiście zawarli w dokumentacji zarówno najtrudniejsze, jak i najważniejsze fakty, które z reguły mają nadzieję, że nikt nawet nie czyta.

Add a Comment